o nas  ::  kontakt

 
Strona główna
Premiery
Zapowiedzi
Recenzje
Zwiastuny
Repertuar Kin
Imprezy
Kino Niezależne
Film Polski
Katalog Filmów
Strefa DVD
Program TV
Książki
Przegląd Prasy
 

O FILMIE

plakat

czytelnia:
Praca nad scenariuszem
O produkcji
Dobór aktorów
Scenografia
Kostiumy
Filmografia tworców
Filmografia aktorów

 
 
 

Filmografia aktorów filmu "Bardzo długie zaręczyny"


AUDREY TAUTOU - Mathilde
(Wybrana filmografia)

2005 THE RUSSIAN DOLLS reżyseria Cédrica Klapisch
2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeunet
2003 LOST SEAMEN w reżyserii Claire Devers
NOT ON THE LIPS w reżyserii Alaina Resnaisa
HAPPY END w reżyserii Amosa Kolleka
2002 HE LOVES ME...HE LOVES ME NOT w reżyserii Laetitii Colombani
THE SPANISH APPARTMENT w reżyserii Cédrica Klapischa
DIRTY PRETTY THINGS w reżyserii Stephena Frearsa
2001 AMELIA w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
BÓG JEST WIELKI, A JA MALUTKA w reżyserii Pascala Bailly’ego
2000 MARRY ME w reżyserii Harriet Marin
PRETTY DEVILS w reżyserii Serge’a Meynarda
THE LIBERTINE w reżyserii Gabriela Aghiona
HAPPENSTANCE w reżyserii Laurenta Firoda
1999 VENUS BEAUTY INSTITUTE w reżyserii Tony’ego Marshalla
(Cezar dla najbardziej obiecującej aktorki)
TRISTE À MOURIR w reżyserii Alexandre Billon

GASPARD ULLIEL – Manech

2004 LA MAISON DE NINA w reżyserii Richarda Dembo
LE DERNIER JOUR w reżyserii Rodolpha Marconiego
BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
TULSE LUPER SUITCASE w reżyserii Petera Greenaway’a
STRAYED w reżyserii André Téchina
2003 SUMMER THINGS w reżyserii Michela Blanca
2001 TOWARZYSTWO WILKÓW w reżyserii Christopha Gansa
BELFEGOR, UPIÓR LUWRU w reżyserii Jean-Paula Salomé

JEAN-PIERRE BECKER – porucznik Esperanza

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2001 AMELIA w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
MORTAL TRANSFER w reżyserii Jean-Jacquesa Beineix
2000 CRIME SCENES w reżyserii Frédérica Schoendoerffera
1999 LE VOYAGE A PARIS w reżyserii Marc-Henriego Dufresne
1996 A SATURDAY ON EARTH w reżyserii Diane Bertrand
1994 THE FAVORITE SON w reżyserii Nicole Garcia
JOAN THE MAID 2: THE PRISONS - w reżyserii Jacquesa Rivetta
JOAN THE MAID 1: THE BATTLES - w reżyserii Jacquesa Rivetta
1988 ACCORD PARFAIT w reżyserii Arsèna Floqueta
1987 VENISE SAUVEE w reżyserii André Engela
1986 LES FUGITIFS w reżyserii Francisa Vebera

DOMINIQUE BETTENFELD - Ange Bassignano

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
THE RETURN OF JAMES BATAILLE w reżyserii braci Poiraud
HANGING OFFENSE w reżyserii Guillauma Nicloux
BLUEBERRY w reżyserii Jana Kounena
2002 THE RED SIREN w reżyserii Oliviera Megatona
2001 AMELIA w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2000 PURPUROWE RZEKI w reżyserii Mathieu Kassovitz
MARIE, NONNA, LA VIERGE ET MOI w reżyserii Francisa Renaud
1999 THE CREATOR w reżyserii Alberta Dupontela
1996 A SATURDAY ON EARTH w reżyserii Diane Bertrand
1995 MIASTO ZAGINIONYCH DZIECI w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta i Marca Caro
1991 DELICATESSEN w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta i Marca Caro
1989 DANCING MACHINE w reżyserii Gillesa Béhata

CLOVIS CORNILLAC - Benoît Notre-Dame

2004 LA FEMME DE GILLES w reżyserii Frédérica Fonteyna
BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
MENSONGES ET TRAHISONS w reżyserii Laurenta Tirarda
MALABAR PRINCESSE w reżyserii Gillesa Legranda
VERT PARADIS w reżyserii Gillesa Bourdieu
THE VERY MERRY WIDOWS w reżyserii Catherine Corsini
2003 NICKEL AND DIME w reżyserii Sama Karmanna
APRES LA PLUIE LE BEAU TEMPS w reżyserii Nathalie Schmidt
JE T’AIME, JE T’ADORE w reżyserii Bruna Bontzolakisa
MALEFIQUE w reżyserii Erica Valette
A GREAT LITTLE BUSINESS w reżyserii Erica Veniarda
CARNAGE w reżyserii Delphine Gleize
A PRIVATE AFFAIR w reżyserii Guillauma Niclouxa
2001 GREGOIRE MOULIN VS. HUMANITY w reżyserii Artusa de Penguerna
1999 KARNAVAL w reżyserii Thomasa Vincenta
1997 OUVREZ LE CHIEN w reżyserii Pierra Dugowsona
1995 MARIE-LOUISE OU LA PERMISSION w reżyserii Manuela Flècha
1994 LOVERS w reżyserii Catherine Corsini
1993 PETAIN w reżyserii Jeana Marbeuf
1988 LES ANNEES SANDWICHES w reżyserii Pierra Boutrona
1987 NIEZNOŚNA LEKKOŚĆ BYTU w reżyserii Philipa Kaufmana
1985 OUTLAWS w reżyserii Robina Davisa

MARION COTILLARD - Tina Lombardi

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
NARCO w reżyserii Tristana i Gillesa
L’ECOLE w reżyserii Lucille Hadzihalilovic
DUŻA RYBA w reżyserii Tima Burtona
2003 LOVE ME IF YOU DARE w reżyserii Yanna Samuella
TAXI 3 w reżyserii Gérarda Krawczyka
PRETTY THINGS w reżyserii Gillesa Paquet-Brennera
A PRIVATE AFFAIR w reżyserii Guillauma Niclouxa
2002 TAXI 2 w reżyserii Gérarda Krawczyka
LISA w reżyserii Pierra Grimblata
DU BLEU JUSQU’EN AMERIQUE w reżyserii Sarah Lévy
2001 FURIA w reżyserii Alexandra Aja
1999 WAR IN THE HIGHLANDS w reżyserii Francisa Reusser
1998 TAXI w reżyserii Gérarda Piresa
1996 LA BELLE VERTE w reżyserii Coline Serreau
MY SEX LIFE… OR HOW I GOT INTO AN ARGUMENT w reżyserii Arnauda Desplechina
1994 THE STORY OF THE BOY WHO WANTED TO BE KISSED w reżyserii Philippa Harela


JEAN-PIERRE DARROUSSIN - Benjamin Gordes

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
CAUSE TOUJOURS w reżyserii Jeanne Labrune
RED LIGHTS w reżyserii Cédrica Kahna
FRENCHMEN w reżyserii Marca Esposito
IF I WERE A RICH MAN w reżyserii Gérarda Bittona i Michela Munza
SPECIAL DELIVERY w reżyserii Jeanna Labruna
2002 MARIE-JO AND HER 2 LOVERS w reżyserii Roberta Guédiguiana
A PRIVATE AFFAIR w reżyserii Guillauma Niclouxa
2001 AUGUST 15th w reżyserii Patricka Alessandrina
L’ART DELICAT DE LA SEDUCTION w reżyserii Richarda Berty’ego
2000 CHARGE! w reżyserii Roberta Guédiguiana
1999 SEASON’S BEATINGS w reżyserii Danièle Thompson
1998 LE POULPE w reżyserii Guillauma Niclouxa
WHERE THE HEART IS w reżyserii Roberta Guédiguiana
1997 SAME OLD SONG w reżyserii Alaina Resnaisa
MARIUS AND JEANNETTE w reżyserii Roberta Guédiguiana
1996 FAMILY RESEMBLANCES w reżyserii Cédrica Klapischa
MY MAN w reżyserii Bertranda Bliera
1995 ‘TIL DEATH DO US PART w reżyserii Roberta Guédiguiana
1993 KITCHEN WITH APARTMENT w reżyserii Philippa Muyla
1992 LITTLE NOTHINGS w reżyserii Cédrica Klapischa
1989 MES MEILLEURS COPAINS w reżyserii Jean-Marie Poira
DIEU VOMIT LES TIEDES w reżyserii Roberta Guédiguiana
1985 KI LO SA ? w reżyserii Roberta Guédiguiana
1984 OUR STORY (AKA SEPARATE ROOMS) w reżyserii Bertranda Bliera
1981 PSY w reżyserii Philippa de Broca

JULIE DEPARDIEU - Véronique Passavant

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
EROS THERAPIE w reżyserii Danièle Dubroux
PODIUM w reżyserii Yanna Moixa
2003 BED AND BREAKFAST w reżyserii Claude Duty
LITTLE LILI w reżyserii Claude Miller
2001 VELOMA w reżyserii Marie de Laubier
BAD KARMA w reżyserii Alexis Miansarow
BÓG JEST WIELKI, A JA MALUTKA w reżyserii Pascala Baillego
2000 LOVE ME w reżyserii Laetiti Masson
LES DESTINEES w reżyserii Oliviera Assayasa
30 YEARS w reżyserii Laurenta Perrina
IN EXTREMIS w reżyserii Etienne Faure
1999 MAYBE w reżyserii Cédrica Klapischa
1998 MIDNIGHT EXAM w reżyserii Danièle Dubroux
WHITE LIES w reżyserii Pierra Salvadori

JEAN-CLAUDE DREYFUS – komendant Lavrouye

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
LE P’TIT CURIEUX w reżyserii Jeana Marboeufa
TWO BROTHERS w reżyserii Jean-Jacquea Annauda
2003 RIEN, VOILA L’ORDRE w reżyserii Jacquesa Baratiera
LOVELY RITA w reżyserii Stéphana Claviera
2001 THE LADY AND THE DUKE w reżyserii Erica Rohmera
1997 LIMITED EDITION w reżyserii Bernarda Rappa
1995 MIASTO ZAGINIONYCH DZIECI w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta i Marca Caro
1994 BONSOIR w reżyserii Jean-Pierra Mocky’ego
CACHE CASH w reżyserii Claude Pinoteau
1993 PETAIN w reżyserii Jeana Marboeufa
1992 THE GIRL IN THE AIR w reżyserii Marouna Bagdadi
THE VOICE w reżyserii Pierra Granier-Deferre
LOVE AFFAIRS USUALLY END BADLY w reżyserii Anne Fontaine
1991 DELICATESSEN w reżyserii Jean-Pierra Jeuenta i Marca Caro
ALL THE MORNINGS OF THE WORLD (znany też jako EVERY MORNING OF THE WORLD) w reżyserii Alaina Corneau
1987 TANDEM w reżyserii Patricie Leconte
1984 OUR STORY (znany też jako SEPARATE ROOMS) w reżyserii Bertranda Bliera
1983 THE PRIZE OF PERIL w reżyserii Yvesa Boisseta
1981 ALLONS Z’ENFANTS w reżyserii Yvesa Boisseta
1976 SHADOW OF ANGELS w reżyserii Daniela Schmida

ANDRE DUSSOLLIER - Pierre-Marie Rouvières

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
AGENTS SECRETS w reżyserii Frédérica Schoendoerffera
2003 PRZYJACIEL GANGSTERA w reżyserii Francisa Vebera
STRANGE GARDENS w reżyserii Jeana Becker
18 ANS APRÈS w reżyserii Coline Serreau
2001 TANGUY w reżyserii Etienne Chatiliez
VIDOCQ w reżyserii Pitofa
A CRIME IN PARADISE w reżyserii Jeana Beckera
THE OFFICER’S WARD w reżyserii Françoisa Dupeyrona
Cezar za najlepszą rolę drugoplanową
2000 CRIME SCENES w reżyserii Frédérica Schoendoerffera
ACTORS w reżyserii Bertranda Bliera
1999 CHILDREN OF THE MARSHLAND w reżyserii Jeana Beckera
1997 THE SAME OLD SONG w reżyserii Alaina Resnaisa
Cezar za najlepszą rolę główną
1994 COLONEL CHABERT w reżyserii Yvesa Angelo
1993 THE GROUNDHOGS w reżyserii Elie Chouraqui
1992 A HEART IN WINTER (znany także jako A HEART OF STONE) w reżyserii Claude Sautet
Cezar za najlepszą rolę drugoplanową
1986 MELO w reżyserii Alaina Resnaisa
1985 THREE MEN AND A CRADLE w reżyserii Coline Serreau
1984 LOVE UNTO DEATH w reżyserii Alaina Resnaisa
1983 LIFE IS A BED OF ROSES w reżyserii Alaina Resnaisa
1982 WHAT MAKES DAVID RUN? w reżyserii Elie Chouraqui
1980 EXTERIEUR NUIT w reżyserii Jacquesa Brala
1979 PERCEVAL LE GALLOIS w reżyserii Erica Rohmera
1974 AND NOW MY LOVE w reżyserii Clauda Leloucha
1972 SUCH A GORGEOUS KID LIKE ME w reżyserii Françoisa Truffauta

TICKY HOLGADO - Germain Pire

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
LES GAOUS w reżyserii Igora Sekulica
2003 PRZYJACIEL GANGSTERA w reżyserii Francisa Vebera
2002 AND NOW… LADIES AND GENTLEMEN w reżyserii Clauda Leloucha
SHOOTING STARS w reżyserii Fabien Onteniente
MONSIEUR BATIGNOLLE w reżyserii Gérarda Jugnota
2001 AMELIA w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2000 MOST PROMISING YOUNG ACTRESS w reżyserii Gérarda Jugnota
ACTORS w reżyserii Bertranda Bliera
1999 LE SCHPOUNTZ w reżyserii Gérarda Oury’ego
1997 AMOUR ET CONFUSIONS w reżyserii Patricka Braoudé’a
1996 THE BEST JOB IN THE WORLD w reżyserii Gérarda Lauziera
MEN, WOMEN, A USER’S MANUAL w reżyserii Clauda Leloucha
1995 LES MILLES w reżyserii Sébastiena Gralla
MIASTO ZAGINIONYCH DZIECI w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta i Marca Caro
NĘDZNICY w reżyserii Clauda Leloucha
FRENCH TWIST w reżyserii Josiane Balasko
1993 LOST IN TRANSIT w reżyserii Philippa Lioret
TANGO w reżyserii Patrice Leconte
1991 MY LIFE IS HELL w reżyserii Josiane Balasko
WONDERFUL TIMES w reżyserii Gérarda Jugnota
1990 URANUS w reżyserii Clauda Berriego
1986 MANON OF THE SPRING w reżyserii Clauda Berriego
1984 MY NEW PARTNER w reżyserii Clauda Zidiego
1983 CIRCULEZ Y’A RIEN A VOIR w reżyserii Patrica Leconta

TCHEKY KARYO – Kapitan Favourier

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
NE QUITTEZ PAS! w reżyserii Arthura Joffa
ZŁODZIEJ ŻYCIA w reżyserii D.J Caruso
BLUEBERRY w reżyserii Jana Kounena
2001 KISS OF THE DRAGON w reżyserii Chrisa Nahona
2000 THE KING IS DANCING w reżyserii Gérada Corbiau
PATRIOTA w reżyserii Rolanda Emmericha
SAVING GRACE w reżyserii Nigela Cole’a
1999 JOANNA D’ ARC w reżyserii Luca Bessona
1998 LET THERE BE LIGHT w reżyserii Arthura Joffé
1997 DOBERMAN w reżyserii Jana Kounena
1995 GOLDENEYE w reżyserii Martina Campbella
CRYING FREEMAN w reżyserii Christopha Gansa
BAD BOYS w reżyserii Michaela Bay’a
1994 FEAR CITY: A FAMILY-STYLE COMEDY w reżyserii Alaina Berberiana
1992 1492, WYPRAWA DO RAJU w reżyserii Ridley’a Scotta
1990 LA FEMME NIKITA w reżyserii Luca Bessona
1986 BLEU COMME L’ENFER w reżyserii Yvesa Boisseta
1984 FULL MOON IN PARIS w reżyserii Erica Rohmera
1983 THE OUTSIDER w reżyserii Jacqua Deray’a
1982 THE NARK w reżyserii Boba Swaima
THE RETURN OF MARTIN GUERRE w reżyserii Daniela Vigne’a

JEROME KIRCHER - Bastoche

2002 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
1991 SHIPWRECKED CHILDREN w reżyserii Jérôme Foulona
1988 PAPA EST PARTI, MAMAN AUSSI w reżyserii Christine Lipinskiej

DENIS LAVANT - Six sous

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2000 THE SQUALE w reżyserii Fabrice Genestala
DEEP IN THE WOODS w reżyserii Lionela Delplanqua
1999 GOOD WORK w reżyserii Claire Denis
1998 MELODY FOR A HUSTLER w reżyserii Vincenta Ravaleca
DON JUAN w reżyserii Jacquesa Webera
1991 THE LOVERS ON THE BRIDGE w reżyserii Leosa Caraxa
1989 MONA AND I w reżyserii Patricka Grandperreta
1986 BAD BLOOD w reżyserii Leosa Caraxa
1984 BOYS MEETS GIRL w reżyserii Leosa Caraxa
LONG LIVE LIFE w reżyserii Clauda Leloucha
1983 THE WOUNDED MAN w reżyserii Patrice Chéreau
AT FIRST SIGHT (znany także jako BETWEEN US) w reżyserii Diane Kurys
1982 NĘDZNICY w reżyserii Clauda Leloucha

FRANCOIS LEVANTAL - Thouvenel

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
NOS AMIS LES FLICS w reżyserii Boba Swaima
2003 MICHEL VAILLANT w reżyserii Louis-Pascala Couvelaira
MEAN SPIRIT w reżyserii Patricka Alessandrina
2002 THE RED SIREN w reżyserii Oliviera Mégatona
THE NEW JEAN-CLAUDE w reżyserii Didiera Troncheta
GANGSTERS w reżyserii Oliviera Marchala
BEAUTIFUL MEMORIES w reżyserii Zabou Breitman
2001 LOVE VERTIGO w reżyserii Laurenta Chouchana
GREGOIRE MOULIN VS. HUMANITY w reżyserii Artusa de Penguerna
BELFEGOR, UPIÓR LUWRU w reżyserii Jean-Paula Salomé’a
2000 MURDEROUS MAIDS w reżyserii Jean-Pierra Denisa
SZKARŁATNE RZEKI w reżyserii Mathieu Kassovitza
SADE w reżyserii Benoît Jacquot
1999 QUASIMODO D’EL PARIS w reżyserii Patricka Timsita
1998 LE POULPE w reżyserii Guillauma Niclouxa
ZONZON w reżyserii Laurenta Bouhnika
1997 ON GUARD w reżyserii Philippa de Broca
DOBERMAN w reżyserii Jana Kounena
ASSASSIN(S) w reżyserii Mathieu Kassovitz
1996 CAPTAIN CONAN w reżyserii Bertranda Taverniera
A SELF-MADE HERO w reżyserii Jacquesa Audiarda
1995 HATE w reżyserii Mathieu Kassovitz
THE BAIT (znany także jako FRESH BAIT) w reżyserii Bertranda Taverniera
1994 D’ARTAGNAN’S DAUGHTER (znany także jako REVENGE OF THE MUSKETEERS) w reżyserii Bertranda Taverniera
1992 L.627 w reżyserii Bertranda Taverniera
1989 THE FRENCH REVOLUTION w reżyserii Roberta Enrico
1986 FAMILY BUSINESS w reżyserii Costa-Gavrasa

CHANTAL NEUWIRTH - Benedicte

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
NE QUITTEZ PAS! w reżyserii Arthura Joffy
2003 THE COST OF LIVING w reżyserii Philippa le Guay’a
2000 ANDRE THE MAGNIFICENT w reżyserii Thibaut Staiba i Emmanuel Silvestre
1998 MADELINE w reżyserii Daisy Mayer
THOSE WHO LOVE ME CAN TAKE THE TRAIN w reżyserii Patrica Chéreau
1997 VIOLETTA, THE MOTORCYCLE QUEEN w reżyserii Guy’a Jacquesa
1995 UNE TROP BRUYANTE SOLITUDE w reżyserii Véra Caïs
1991 PODWÓJNE ŻYCIE WERONIKI by Krzystofa Kieślowskiego
1988 THE LITTLE THIEF w reżyserii Claude Miller
1987 LES OREILLES ENTRE LES DENTS w reżyserii Patricka Schulmanna
1986 RUE DU DEPART w reżyserii Tony’ego Gatlifa
1985 P.R.O.F.S w reżyserii Patricka Schulmanna
VOYAGE TO PAIMPOL w reżyserii Johna Berry’ego
LE PACTOLE w reżyserii Jean-Pierra Mocky’ego
1984 ALDO ET JUNIOR w reżyserii Patricka Schulmanna
1981 MEN PREFER FAT GIRLS w reżyserii Jean-Marie Poiré
1980 GIVE ME BACK MY SKIN w reżyserii Patricka Schulmanna

DOMINIQUE PINON - Sylvain

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
NE QUITTEZ PAS! w reżyserii Arthura Joffy
2003 WELCOME TO THE ROSES w reżyserii Francisa Palluau
2002 BEAUTIFUL MEMORIES w reżyserii Zabou Breitman
2001 AMELIA w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2000 SABOTAGE ! w reżyserii José Miguela i Estebana Ibarretxe
HIGHWAY MELODY w reżyserii Thierry’egp Boscherona
1999 QUASIMODO D’EL PARIS w reżyserii Patricka Timsita
LIKE A FISH OUT OF WATER w reżyserii Hervégo Hadmara
1997 OBCY: PRZEBUDZENIE (znany także jako OBCY 4) w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
1996 A SATURDAY ON EARTH w reżyserii Diane Bertrand
1995 MIASTO ZAGINIONYCH DZIECI w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta i Marca Caro
1993 LOONIES AT LARGE w reżyserii Marco Pico
MY NAME IS VICTOR w reżyserii Guya Jacquesa
1991 LES ARCANDIERS w reżyserii Manuela Sancheza
DELICATESSEN w reżyserii Jean-PierrA Jeuneta i Marca Caro
1989 THE FRENCH REVOLUTION w reżyserii Roberta Enrico
1988 FRANTIC w reżyserii Romana Polańskiego
1983 THE MOON IN THE GUTTER w reżyserii Jean-Jacquea Beineixa
1982 THE RETURN OF MARTIN GUERRE w reżyserii Daniela Vigne’a
1981 DIVA w reżyserii Jean-Jacquesa Beineixa

JEAN-PAUL ROUVE - Listonosz

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
PODIUM w reżyserii Yanna Moixa
RRRRRRR! w reżyserii Alaina Chabata
2003 I, CESAR w reżyserii Richarda Berry’ego
MAIS QUI A TUE PAMELA ROSE? w reżyserii Erica Lartigau’a
2002 WHATEVER YOU SAY (znany także jako MY IDOL) w reżyserii Guillauma Caneta
2003 MONSIEUR BATIGNOLLE w reżyserii Gérarda Jugnota
Cezar dla najlepszego młodego aktora
2001 TANGUY w reżyserii Etienne Chatiliez
2000 ACCIDENTAL SAINT w reżyserii Nicolasa Cuche’a
TOM THUMB w reżyserii Oliviera Dahana
ASTERIX I OBELIX: MISJA KLEOPATRA w reżyserii Alaina Chabata
1999 KARNAVAL w reżyserii Thomasa Vincenta
INFLUENCE PEDDLING w reżyserii Dominiqua Farrugia
1998 SERIAL LOVER w reżyserii Jamesa Hutha

MICHEL VUILLERMOZ – Mały Louis

2004 BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY w reżyserii Jean-Pierra Jeuneta
2003 THE COST OF LIVING w reżyserii Philippa le Guay’a
BON VOYAGE w reżyserii Jean-Paula Rappeneau’a
2002 ONCE UPON AN ANGEL w reżyserii Vincenta Pereza
2001 ABSOLUTELY FABULOUS w reżyserii Gabriela Aghiona
2000 ANDRE THE MAGNIFICENT w reżyserii Emmanuel Silvestre i Thibaulta Staiba
ACTORS w reżyserii Bertranda Bliera
1999 THE CREATOR w reżyserii Alberta Dupontela
1998 ONLY GOD SEES ME w reżyserii Bruno Podalydèsa
SERIAL LOVER w reżyserii Jamesa Hutha
1996 BERNIE w reżyserii Alberta Dupontela
NEWS FROM THE GOOD LORD w reżyserii Didiera le Pêcheura
MY SEX LIFE… OR HOW I GOT INTO AN ARGUMENT w reżyserii Arnauda Desplechina
1990 FORGERY AND USE OF FORGERIES w reżyserii Laurenta Heynemanna
CYRANO DE BERGERAC w reżyserii Jean-Paula Rappeneau’a
1988 GANG OF FOUR w reżyserii Jacquesa Rivetta




powrót do strony filmu


z mat dystrybutora
opr. EWA

 

Strona główna • Premiery • Zapowiedzi • Recenzje • Zwiastuny • Repertuar Kin • Imprezy • Kino Niezależne • Film Polski • Katalog Filmów   KINO DOMOWE  Strefa DVD • Program TV 
CZYTELNIA
Książki • Przegląd Prasy 
 O SERWISIE • KONTAKT • REKLAMA • Nota prawna • Agencja ACORDEON

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyring © 2001,2002,2003 eFILM MEDIARTE

Strona główna • Premiery • Zapowiedzi • Recenzje • Zwiastuny • Repertuar Kin • Imprezy • Kino Niezależne • Film Polski • Katalog Filmów  Strefa DVD • Program TV  Książki • Przegląd Prasy 
 O SERWISIE • KONTAKT • REKLAMA • Nota prawna • Agencja ACORDEON

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyring © ACORDEON Agencja Artystyczna